Pierre Alechinsky - Galleri Riis Trondheim, affiche naar een litho - Verkocht

Pierre Alechinsky - Galleri Riis Trondheim, affiche naar een litho kopen? Bied vanaf 55!
Affiches

Pierre Alechinsky - Galleri Riis Trondheim, affiche naar een litho kopen? Bied vanaf 55!Pierre Alechinsky - Galleri Riis Trondheim, affiche naar een litho kopen? Bied vanaf 55!Pierre Alechinsky - Galleri Riis Trondheim, affiche naar een litho kopen? Bied vanaf 55!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Affiches
Jaartal 1977
Techniek Litho
Onderwerp Beeldende Kunst
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 85 x 62 cm (h x b)
Affiche voor een tentoonstelling in Trondheim in 1977.  Affiche op glad papier naar een litho uit hetzelfde jaar, zie laatste foto.  In goede conditie.

Afmetingen: 85cm x 62cm (blad)

Wat hele flauwe vouwen in het blad, o.a. twee over de hele lengte aan de rechterzijde.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00