Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Litho DLM
Jaartal: 1981
Afmetingen: 38cm x 56cm
Gesigneerd: Nee
Ingelijst: Nee
Oplage: onbekende
verzendkosten: 7,50 euro
Mooie litho van Pierre Alechinsky. Niet handgesigneerd. Afkomstig uit Deriere le Miroir, de bekende uitgave van Galerie Maeght. Met tekst op de achterkant. Dit is een originele litho, maar dus niet gesigneerd en in hoge oplage gemaakt. Vandaar de prijs. Het gaat om een dubbel formaat, dus met een vouw in het midden.