Pierre Alechinsky: Litho Galerie Maeght DLM - Verkocht

Pierre Alechinsky: Litho Galerie Maeght DLM kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Geplaatst door  nukre

129 verkochte items
  • Pierre Alechinsky (1927)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Litho DLM
Jaartal: 1981
Afmetingen: 38cm x 56cm
Gesigneerd: Nee
Ingelijst: Nee
Oplage: onbekende

verzendkosten: 7,50 euro

Mooie litho van Pierre Alechinsky. Niet handgesigneerd. Afkomstig uit Deriere le Miroir, de bekende uitgave van Galerie Maeght. Met tekst op de achterkant. Dit is een originele litho, maar dus niet gesigneerd en in hoge oplage gemaakt. Vandaar de prijs. Het gaat om een dubbel formaat, dus met een vouw in het midden.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:30-01-2013 om 18:30
Eindtijd:06-02-2013 om 18:30
TWL
31 jan. / 15:38
€ 25