Ieder jaar, vanaf 1960 kreeg een(cobra) kunstenaar de opdracht voor een kunstwerk dat werd gebruikt als zeefdruk op doek ,te gebruiken als foulard
Het waren relatiegeschenken in een onbekende oplage.
Het eerste jaar werd de opdracht gegeven aan Alechinsky die een gouache maakte.
Om onbekende reden is deze eerste opdracht nooit in productie gekomen,en zijn er slechts enkele proefdrukken bekend.
Deze heel zeldzame print is geheel compleet,en gesigneerd.
Altijd opgevouwen in papier bewaard en in nieuwstaat.Even strijken voor vouwloos ex.
Wordt in principe niet ingelijst verzonden ,maar bij afhalen is gratis een lijst beschikbaar.