18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1978 |
Techniek | Offset |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 78 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Sneek, Nederland |
Starttijd | 2-12-2022 om 19:29 |
Eindtijd | 16-12-2022 om 20:41 |