FA. (10)

Pierre Alechinsky - SET van 5 Kleurenoffset-litho,s DE COMPLETE FLYING OBJECT SERIE uit 1978

Pierre Alechinsky - SET van 5 Kleurenoffset-litho,s DE COMPLETE FLYING OBJECT SERIE uit 1978 kopen? Bied vanaf 1!
Pierre Alechinsky - SET van 5 Kleurenoffset-litho,s DE COMPLETE FLYING OBJECT SERIE uit 1978 kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - SET van 5 Kleurenoffset-litho,s DE COMPLETE FLYING OBJECT SERIE uit 1978 kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - SET van 5 Kleurenoffset-litho,s DE COMPLETE FLYING OBJECT SERIE uit 1978 kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - SET van 5 Kleurenoffset-litho,s DE COMPLETE FLYING OBJECT SERIE uit 1978 kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - SET van 5 Kleurenoffset-litho,s DE COMPLETE FLYING OBJECT SERIE uit 1978 kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - SET van 5 Kleurenoffset-litho,s DE COMPLETE FLYING OBJECT SERIE uit 1978 kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - SET van 5 Kleurenoffset-litho,s DE COMPLETE FLYING OBJECT SERIE uit 1978 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1955 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Pierre Alechinsky (1927)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1978
TechniekVaria
Afmetingen78 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Zeer bijzondere offset-litho,s op gesatineerd papier. Deze werken zijn vervaardigd in de U.S.A. door de uitgever van Alechinsky na het drukken van de handgesigneerde exemplaren. Op deze offsets zit dus net zoveel inkt als op de serie-uitgave. De handtekening van Alechinsky is onder het werk gezet en is dus meegedrukt. De Offset-litho,s zijn uit 1978 en gemaakt van de originele platen.
De titels zijn: Paris Flying Object--Great Flying Object--Galactic Flying Object--Worldly Flying Object en Invisible Flying Object.De afmeting is 78 x 48 cm in nieuwstaat.
De oplage is 100 exemplaren ,de werken zijn ongenummerd.

Sluit over 2d 13u 23m 23s
Huidig bod€ 75
Volgend minimum bod: € 85
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:12-05-2022 om 16:54
Eindtijd:26-05-2022 om 20:45
Biedingen (3)
Tessa2020
19 mei / 16:05
€ 75
Florian95
19 mei / 16:05
€ 65
Tessa2020
14 mei / 16:24
€ 1