Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1978 |
Techniek | Offset |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 78 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Sneek, Nederland |
Starttijd | 9-12-2022 om 9:22 |
Eindtijd | 23-12-2022 om 21:50 |