Pierre Alechinsky - Triade Bleue

Pierre Alechinsky - Triade Bleue kopen? Bied vanaf 900!
Pierre Alechinsky - Triade Bleue kopen? Bied vanaf 900!Pierre Alechinsky - Triade Bleue kopen? Bied vanaf 900!Pierre Alechinsky - Triade Bleue kopen? Bied vanaf 900!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2013
Techniek Gemengde Druktechniek
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 23 cm (h x b)
Incl. lijst 49 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 99
Dit werk is onderdeel van de CoBrA Special special.

dubbele druktechniek, specialiteit van Alechinsky! Dit betreft een kleurenets met kleurenlithografie rondom!
Uitgegeven door Imprimerie Clot, Bramsen & Georges op 250g Rives zuurvrij katoenpapier in 2013.
 Handgesigneerd en genummerd met potlood en eveneens droogstempel van de uitgever.
Dit is nummer 7/99

Nieuw professioneel ingelijst met passepartout achter ontspiegelend glas, zodat het kunstwerk beschermd is en direct opgehangen kan worden.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Astene, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 26,50
Wereldwijd € 68,50