Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1953 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Expressionistisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 33 x 22 cm (h x b) |
Incl. lijst | 52 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Piet Landkroon volgde een opleiding aan de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam gedurende de jaren 1924-1929, hij was daar leerling van Hendrik Jan Wolter en Johannes Hendricus Jurres.
Zijn onderwerpen waren portretten, zelfportretten, stillevens, en havengezichten. Hij was winnaar van de Cohen Gosschalkprijs in 1928 en de Willink van Collenprijs ook in 1928 en de Thérèse van Duyl-Schwartzeprijs in 1938.
Hij was ondermeer lid van De Brug in Amsterdam. De Brug werd opgericht naar voorbeeld van de eerder in Duitsland opgerichte vereniging ‘Die Brücke’. Het doel was de introductie van de Nieuwe Zakelijkheid in de schilderkunst, een overtuiging die na de Eerste Wereldoorlog de kunst ging beheersen. Het doel van de Nieuwe Zakelijkheid was om kunst meer in dienst te stellen van het sociale bewustzijn.Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Het werk verkeert in goede conditie (heeft tot voor kort achter glasgezeten en heeft geen beschadigingen). Het schilderij is met gemengde techniek gemaakt. Lijkt op combinatie olieverf en krijt. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in amsterdam of stavoren, friesland. parkeren voor de deur., Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | AMSTERDAM Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Amsterdam of Stavoren, Friesland. Parkeren voor de deur., Nederland |
Starttijd | 25-1-2020 om 15:41 |
Eindtijd | 9-2-2020 om 20:19 |