Pieter Defesche - Kleurenlitho z.t. - Verkocht

Pieter Defesche - Kleurenlitho z.t. kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Pieter Defesche - Kleurenlitho z.t. kopen? Bied vanaf 20!Pieter Defesche - Kleurenlitho z.t. kopen? Bied vanaf 20!Pieter Defesche - Kleurenlitho z.t. kopen? Bied vanaf 20!
  • Pieter Defesche (1921-1998)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpZeegezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1-55
Grote Kleurenlitho. Met l.o.1/55 Defesche( moeilijk leesbaar ) ‘ 98 met potlood.
Binnen Nederland € 7,25