Pieter Defesche - PIETER DEFESCHE Litho ARCADIA Handgesigneerd - Verkocht

PIETER DEFESCHE Litho  ARCADIA   Handgesigneerd  kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Pieter Defesche (1921-1998)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtig kleurenlitho van Pieter Defesche uit 1998

afmeting blad  38x50 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en genummerd 50/100

verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie