Pieter Defesche - zonder titel

Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
  • Pieter Defesche (1921-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Krachtig werk vande Limburgse Amsterdammer Pieter Defesche . Gesigneerd en genummerd in potlood.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor.
Wij kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

In de witrand wat ouderdomsvlekjes

Starttijd:01-11-2022 om 14:26
Eindtijd:15-11-2022 om 21:52
Openingsbod € 60
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland