Pieter Defesche - zonder titel - Verkocht

Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Pieter Defesche (1921-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen38 cm x 49 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Conditie: uitstekend.
Oplage: 83/100.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-10-2022 om 22:46
Eindtijd:01-11-2022 om 20:37
JanTilburg
01 nov. / 20:30
€ 35