Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 15 x 19.5 cm (h x b) |
Passe-partout | 42 x 29.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | nr. 44 van 100 ex. |
Een ets van de Nederlandse kunstenares Ronnie Meerts (1920-2005).
-Gesigneerd en genummerd met potlood. Nr. 44 van een oplage van 100 exemplaren.
-Niet ingelijst, wel achter een passe-partout.
-Jaartal onbekend.
-Afmetingen: Passe-partout, 42 x 29,5 cm. Blad, 18 x 23 cm. Beeld/ets, 15 x 19,5 cm.
-Herkomst: Uit een inboedel.
-Conditie: De ets is in goede staat. Het passe-partout is vlekkerig.
Zie ook de foto’s.
Informatie over de kunstenares:
Rosette Gretha (‘Ronnie’) Meerts-de Leeuw (Den Haag, 1920-2005) was etser, graficus en lithograaf te Scheveningen (Den Haag).
-Opleiding: Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag en de Vrije Academie Den Haag. Leerling van Paul Citroen en Theo Bitter.
-Onderwerpen: diervoorstellingen, figuurvoorstellingen, landschappen, stillevens en stadsgezichten.
-Lid van o.a. de Haagse Kunstkring en schilderessenvereniging ODIS.
-Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 1, p. 692; Jacobs 1993.
Afhandeling:
-De ets kan afgehaald worden in Amsterdam.
-De ets kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
-Binnen Nederland: 8,00 euro.
-Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De ets is in goede staat. Het passe-partout is vlekkerig. Zie ook de foto’s. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 12-9-2021 om 17:08 |
Eindtijd | 19-9-2021 om 16:31 |