Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 43 cm (h x b) |
Incl. lijst | 51 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
De aquarellist Rudolf de Bruyn Ouboter werd ooit door zijn vriend, tijdgenoot en collega-schilder Kees Verwey getypeerd als de 'prins der aquarellisten'. Een uitspraak die voor zichzelf spreekt.Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 7-9-2019 om 23:41 |
Eindtijd | 20-9-2019 om 20:54 |