Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
POPPE DAMAVE
OOSTERSE RUITER
ETS IN DE MAAT 13 X 13 CM
GESIGNEERD ONDER EN TITEL MAROKKO
GEKADERD I FRAAI LIJSTJE
VERZENDEN AANGETEKEND PAKKET
COMBINEREN VERZENDKOSTEN IS MOGELIJK BIJ AANKOOP MEERDERE KUNSTWERKEN
Garantie:
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 23-4-2018 om 10:50 |
Eindtijd | 1-5-2018 om 12:04 |