Sal Meijer - Reguliersgracht Amsterdam - Verkocht

Sal Meijer - Reguliersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Sal Meijer - Reguliersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!Sal Meijer - Reguliersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!Sal Meijer - Reguliersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!Sal Meijer - Reguliersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!Sal Meijer - Reguliersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!
  • Sal Meijer (1877-1965)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen10.5 x 8.5 cm (h x b)
Incl. lijst23 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageonbekend
Mooie ets van Sal. Meijer van de Reguliersgracht in Amsterdam.
Ondanks de ouderdom geen verkleuringen, dus goed bewaard gebleven.
Ets in zeer goede staat. Van de lijst is één hoekje aan de achterzijde af. Dus aan voorzijde nauwelijks te zien.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00

ObjectlocatieCapelle aan den IJssel,  Nederland
Starttijd21-2-2024 om 17:34
Eindtijd9-3-2024 om 15:41
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken