Sees Vlag - Den Haag, Koninginnegracht 58 - zeefdruk gesigneerd

Sees Vlag - Den Haag, Koninginnegracht 58 - zeefdruk gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Sees Vlag - Den Haag, Koninginnegracht 58 - zeefdruk gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Sees Vlag - Den Haag, Koninginnegracht 58 - zeefdruk gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Sees Vlag - Den Haag, Koninginnegracht 58 - zeefdruk gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Sees Vlag - Den Haag, Koninginnegracht 58 - zeefdruk gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
  • Sees Vlag (1934-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage104/250
Ophalen en verzenden mogelijk

Starttijd:02-04-2022 om 10:31
Eindtijd:09-04-2022 om 21:39
Openingsbod € 65
ObjectlocatieRotterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa