Sees Vlag - Ingelijste zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980

Sees Vlag - Ingelijste zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980 kopen? Bied vanaf 85!
Sees Vlag - Ingelijste zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980 kopen? Bied vanaf 85!Sees Vlag - Ingelijste zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980 kopen? Bied vanaf 85!Sees Vlag - Ingelijste zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980 kopen? Bied vanaf 85!Sees Vlag - Ingelijste zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980 kopen? Bied vanaf 85!
  • Sees Vlag (1934-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 40 cm (h x b)
Lijst50.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/19, epreuve d'artiste
Ingelijste zeefdruk van Sees Vlag. Titel: "Krimpenerwaard". Afmetingen incl lijst: H50.5 x b65.5cm. Afmetingen voorstelling: H25  x b40cm. Het werk is links onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Sees Vlag (Gouda, 15 juli 1934 – Den Haag, 1 januari 2018) was een Nederlands kunstenaar, graficus en schilder. Vlag was vooral bekend door zijn architecturale linosnedes en zeefdrukken in pasteltinten. Een van zijn bekendste werken was: ´s-Gravenhage - Dagelijkse Groenmarkt (1984) bestaande uit 84 drukgangen. Vlag heeft vooral Haagse stadsgezichten en industriële monumenten in zijn oeuvre verwerkt, maar heeft eveneens in opdracht gewerkt voor onder andere UNICEF en de NS. Van 1954 tot 1959 heeft hij gestudeerd aan de Akademie van Beeldende Kunsten te Den Haag. Vlag was gedurende zijn actieve jaren een prominent lid van de kunstenaarsvereniging Pulchri Studio. Op 1 januari 2018 is hij overleden aan de gevolgen van een hartaanval. Sees Vlag is 83 jaar geworden

In goede staat.

Starttijd:14-07-2022 om 09:14
Eindtijd:23-07-2022 om 19:24
Openingsbod € 85
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland