Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989

Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 75!Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 75!Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 75!Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 75!
  • Sees Vlag (1934-2018)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1989
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Modern
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 64.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 146/200

Linosnede van Sees Vlag. Titel: Zienangoog II(Zienanoog was een van de eerste kunstuitleen en expositieruimte gevestigd in Zaandam en gaat tegenwoordig onder de naam ARTZNSTD). Oplage: 146/200. Afmetingen blad: H64.5 x b50cm. Afmetingen voorstelling: H41 x B33cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

 Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

De voorstelling is in zeer goede staat. De randen, om de voorstelling heen, zijn licht vergeeld.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95
Wereldwijd € 55,00