Sees Vlag - 's-Gravenhage - Koninklijke Schouwburg

Sees Vlag - 's-Gravenhage - Koninklijke Schouwburg kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag - 's-Gravenhage - Koninklijke Schouwburg kopen? Bied vanaf 75!Sees Vlag - 's-Gravenhage - Koninklijke Schouwburg kopen? Bied vanaf 75!Sees Vlag - 's-Gravenhage - Koninklijke Schouwburg kopen? Bied vanaf 75!Sees Vlag - 's-Gravenhage - Koninklijke Schouwburg kopen? Bied vanaf 75!
  • Sees Vlag (1934-2018)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1977
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeefdruk van Sees Vlag, met potlood gesigneerd, genummerd en gedateerd. Titel in druk. De afbeelding meet 28 x 50 cm. De conditie is uitstekend. (Papier is spierwit, foto lijkt geler dan in het echt).

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 18,00
Naar Duitsland € 18,00
Europese Unie € 18,00
Wereldwijd € 40,00