950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1986 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 28 x 25 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 24/88 |
Gesigneerd: r.o. met potlood.
nummer 24 van oplage 88.
Afmeting beeld: 25,5 x 28 cm
Passe-partout : 40 x 50 cm.
Ingelijst: zwarte aluminium lijst, 40 x 50 cm.
Bij voorkeur
ophalen in Eindhoven of Den Haag.
Verzenden in overleg.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eindhoven, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 7-12-2018 om 18:11 |
Eindtijd | 16-12-2018 om 21:48 |