Sees Vlag - Zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980

Sees Vlag - Zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980 kopen? Bied vanaf 69!
Sees Vlag - Zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980 kopen? Bied vanaf 69!Sees Vlag - Zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980 kopen? Bied vanaf 69!Sees Vlag - Zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980 kopen? Bied vanaf 69!Sees Vlag - Zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980 kopen? Bied vanaf 69!
  • Sees Vlag (1934-2018)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1980
Stijl Modern
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 21/100
Zeefdruk van Sees Vlag. Titel: "Krimpenerwaard". Oplage: 21/100, no II. Afmetingen blad: H50 x b65cm. Afmetingen voorstelling: H26 x b42cm. Het werk is links onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Sees Vlag (Gouda, 15 juli 1934 – Den Haag, 1 januari 2018) was een Nederlands kunstenaar, graficus en schilder.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00