Shinkichi Tajiri - Liefdesknoop I met waslaag

Shinkichi Tajiri - Liefdesknoop I met waslaag kopen? Bied vanaf 95!
Shinkichi Tajiri - Liefdesknoop I met waslaag kopen? Bied vanaf 95!Shinkichi Tajiri - Liefdesknoop I met waslaag kopen? Bied vanaf 95!Shinkichi Tajiri - Liefdesknoop I met waslaag kopen? Bied vanaf 95!
  • Shinkichi Tajiri (1923-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekComputerprint
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve d'artiste nr 4.

Fraaie grafisch werk van Corbra-kunstenaar Shinkichi Tajiri (1923-2009) in goede staat. Dit werk zit in een mapje en is uitgebracht in zeer kleine oplage. Gesigneerd in potlood.

Sluit over 13d 23u 14m 59s
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:28-11-2022 om 15:24
Eindtijd:12-12-2022 om 21:22