Karel Appel - Pepie en Jaco GENUMMERD!!
Lucebert - Statuten en hun kinderen -
Gerard Di Maccio - Ingelijst kunstwerk
Corneille - Fraai ingelijste litho uit de serie 'Herbes' - Ingelijst
Type kunstwerk | Fotografie |
Afmetingen 25,5 x 41 cm (opengeklapt)
Conditie zeer redelijk.
Fotoserie Tajiri.
4-zijdig.
Alleen verzending.
Bij aanschaf meerdere items betaald u 1 x verzendkosten.