Shinkichi Tajiri - Shinkichi Tajiri: Foto. Ingelijst. Gesigneerd. - Verkocht

Fotografie

  • Shinkichi Tajiri (1923-2009)
Type kunstwerk Fotografie

In opdracht geveild:
(1-34-1)

Titel: Naakt op sculptuur
Jaartal: 1981
Afmetingen beeld: 17cm x 25cm
Afmetingen lijst: 51cm x 41cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood + '81
Ingelijst: Ja
Oplage: onbekend (uniek?)
Materiaal: Zwart wit foto.

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Diemen. Bezorging is mogelijk met een koerier voor 35 euro binnen NL (muv De Eilanden en Zeeuws Vlaanderen). Belgie op aanvraag. Natuurlijk kunnen meerdere aankopen bij de Veilingmeester, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Garantie: