Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1916 |
Techniek | Varia |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Afmetingen | 55 x 68.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Litho van Simon Molijn. Jaar: 1916. Afmetingen blad: H55 X b68.5. Afmetingen voorstelling: H46.5 X b60. Het werk is rechtsonder in de druk gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk kan voor 100% worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: in redelijke staat. Er zijn op de randen wat stukjes van het papier af en ook een scheurtje aan de linker zijkant. Goed ingelijst valt dit onder de passepartout. Verder is het werk wat verkleurd.
Conditie | |||
Conditie | Beschadigd | ||
Er zit wat verkleuring op het werk en de randen. Ook zijn er op de randen wat stukjes van het papier af. Goed ingelijst valt dit onder de passepartout. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 18-6-2018 om 14:46 |
Eindtijd | 28-6-2018 om 20:28 |