Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst

Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 125!
Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 125!Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 125!Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 125!Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 125!Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 125!Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 125!Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 125!
  • Theodoor Heynes (1920-1990)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
Incl. lijst46 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • papiermaat 38x54 cm
  • bevestigd achter p.partout en glas
  • in een fraaie lijst met lichte schade
  • Conditie
    In goede gebruikte staat
    PrijsTot 10 kg.
    Binnen Nederland € 11,00
    Naar België € 25,00
    Naar Duitsland € 25,00

    Starttijd8-6-2023 om 19:24
    Eindtijd23-6-2023 om 19:37
    Openingsbod € 125
    ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland