Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst

Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1357 verkochte items
Alle items van deze verkoper (135)
  • Theodoor Heynes (1920-1990)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 54 cm (h x b)
Lijst46 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • papiermaat 38x54 cm
  • bevestigd achter p.partout en glas
  • in een fraaie lijst met lichte schade
  • ConditieGoed

    In goede gebruikte staat

    Theodoor Heynes (1920-1990)

    Alle items van deze kunstenaar(2)
    Geplaatst door  Miles
    FA. (37)

    1357 verkochte items
    66 cm
    46 cm
    54 cm
    38 cm
    Starttijd:20-06-2022 om 22:47
    Eindtijd:30-06-2022 om 22:00
    Openingsbod€ 195
    ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
    VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland