Ton Albers - Gezicht op Magere Brug Amsterdam

Ton Albers - Gezicht op Magere Brug Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!
Ton Albers - Gezicht op Magere Brug Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Ton Albers - Gezicht op Magere Brug Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Ton Albers - Gezicht op Magere Brug Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Ton Albers - Gezicht op Magere Brug Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Ton Albers - Gezicht op Magere Brug Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Ton Albers - Gezicht op Magere Brug Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Ton Albers - Gezicht op Magere Brug Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Ton Albers - Gezicht op Magere Brug Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Ton Albers - Gezicht op Magere Brug Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!
  • Ton Albers (1923)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 x 38 cm (h x b)
Incl. lijst64 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/50
Litho Gezicht op Magere Brug van Ton  Albers
Oplage 4/50
Fraai werk in potlood uitgevoerd
Gekocht op Veiling van Werken uit de ING Kunstcollectie.
Fraai ingelijst in neutrale houten lijst
Zeer sfeervol werk

Starttijd31-8-2023 om 15:33
Eindtijd12-9-2023 om 19:33
Openingsbod € 50
ObjectlocatieHoorn,  Nederland