Toon Kelder - Grote 1948 inkt en penseel op papier voorstelling "Ballerina" gesigneerd - Verkocht

Toon Kelder - Grote 1948 inkt en penseel op papier voorstelling "Ballerina" gesigneerd kopen? Bied vanaf 59!
Tekening / Aquarel

Toon Kelder - Grote 1948 inkt en penseel op papier voorstelling "Ballerina" gesigneerd kopen? Bied vanaf 59!Toon Kelder - Grote 1948 inkt en penseel op papier voorstelling "Ballerina" gesigneerd kopen? Bied vanaf 59!Toon Kelder - Grote 1948 inkt en penseel op papier voorstelling "Ballerina" gesigneerd kopen? Bied vanaf 59!Toon Kelder - Grote 1948 inkt en penseel op papier voorstelling "Ballerina" gesigneerd kopen? Bied vanaf 59!Toon Kelder - Grote 1948 inkt en penseel op papier voorstelling "Ballerina" gesigneerd kopen? Bied vanaf 59!Toon Kelder - Grote 1948 inkt en penseel op papier voorstelling "Ballerina" gesigneerd kopen? Bied vanaf 59!
  • Toon Kelder (1894-1973)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Toon Kelder is een van de vele schilders die zich door de Parijse avant-garde kunstenaars lieten inspireren om in de beginjaren van de twintigste eeuw een zeer persoonlijke stijl te ontwikkelen. Tegelijkertijd werd zijn werk gevormd door een constante drang tot vernieuwing. In de jaren twintig van de vorige eeuw schilderde hij bloemen, figuren en naakten - meestal met zijn vrouw Alexandrine als model - die allemaal in expressieve kleuren werden weergegeven. In de jaren dertig tot 1945 ontwikkelde hij subtiel gestileerde vrouwelijke vormen in zachte, wazige tinten, maar ook ruiters te paard en mythische figuren in bosrijke landschappen. Na 1945 gaf hij de figuratieve schilderkunst op en legde zich toe op het maken van abstracte beelden. Hij verbleef enige tijd in Antibes waar hij mooie inkttekeningen maakte. Hij wordt beschouwd als lid van de Nieuwe Haagse School.
wat zichtbare bruine puntjes/plekjes.
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00

ObjectlocatiePurmerend,  Nederland
Starttijd25-11-2023 om 22:52
Eindtijd5-12-2023 om 22:45
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken