Wessel Couzijn - Zonder titel

Wessel Couzijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Wessel Couzijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Wessel Couzijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Wessel Couzijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
  • Wessel Couzijn (1912-1984)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 87 cm (h x b)
Lijst84 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi ingelijste, gave grafiek uit de nalatenschap van Wessel Couzijn met de handtekening zijn dochter Adèle Couzijn (overleden in 2009) van wie ik hem kreeg.

Starttijd:21-11-2022 om 22:03
Eindtijd:02-12-2022 om 15:22
Openingsbod € 150
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie