Willem den Ouden - litho De Waal 1991 nummer V/X

Willem den Ouden - litho De Waal 1991 nummer V/X kopen? Bied vanaf 79!
Willem den Ouden - litho De Waal 1991 nummer V/X kopen? Bied vanaf 79!Willem den Ouden - litho De Waal 1991 nummer V/X kopen? Bied vanaf 79!Willem den Ouden - litho De Waal 1991 nummer V/X kopen? Bied vanaf 79!Willem den Ouden - litho De Waal 1991 nummer V/X kopen? Bied vanaf 79!Willem den Ouden - litho De Waal 1991 nummer V/X kopen? Bied vanaf 79!Willem den Ouden - litho De Waal 1991 nummer V/X kopen? Bied vanaf 79!Willem den Ouden - litho De Waal 1991 nummer V/X kopen? Bied vanaf 79!Willem den Ouden - litho De Waal 1991 nummer V/X kopen? Bied vanaf 79!
  • Willem den Ouden (1928)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1991
Techniek Litho
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 60
Mooie litho van Willem den Ouden in nieuwstaat: de Waal. Oplage 60 afdrukken, genummerd 1-50 en I-X. De nummers I/X tot en met X/X zijn kunstenaars- en uitgeversexemplaren. Dit is nummer V/X.

Het grootste deel van deze compositie bestaat uit stromend water. De horizon - de begroeiing aan de overkant - ligt veel hoger dan in Den Oudens andere riviergezichten. Rechts vaart een rijnaak; het vlaggetje boven de boeg steekt boven de horizon uit.
Den Ouden baseerde de litho op de potloodtekening die in 1991 als frontispiece in het boek Een spoor van vernieling werd afgedrukt.

Literatuur: Leven en werk van Willem den Ouden, door Gijsbert van der Wal, Uitgeverij SUN, Amsterdam, 2003, pagina 172.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00