Willem Minderman - Olieverf op doek: Stilleven met witte kan

Willem Minderman - Olieverf op doek: Stilleven met witte kan kopen? Bied vanaf 695!
Willem Minderman - Olieverf op doek: Stilleven met witte kan kopen? Bied vanaf 695!Willem Minderman - Olieverf op doek: Stilleven met witte kan kopen? Bied vanaf 695!Willem Minderman - Olieverf op doek: Stilleven met witte kan kopen? Bied vanaf 695!Willem Minderman - Olieverf op doek: Stilleven met witte kan kopen? Bied vanaf 695!
  • Willem Minderman (1910-1985)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Modern
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 90 x 110 cm (h x b)
Incl. lijst 96 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Olieverf op doek van Willem Minderman. Stilleven met witte kan(getiteld op het spierraam). Afmetingen incl lijst: H96 x b118cm. Afmetingen doek: H90 x b110cm. Het werk is, rechts onder, gesigneerd(initialen) en gedateerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag(Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd met een kleine kunstkoerier(Swift).