Willem van Leusden - HUIZEN AAN EEN GRACHT - Verkocht

Willem van Leusden - HUIZEN AAN EEN GRACHT kopen? Bied vanaf 50!
Willem van Leusden - HUIZEN AAN EEN GRACHT kopen? Bied vanaf 50!Willem van Leusden - HUIZEN AAN EEN GRACHT kopen? Bied vanaf 50!Willem van Leusden - HUIZEN AAN EEN GRACHT kopen? Bied vanaf 50!Willem van Leusden - HUIZEN AAN EEN GRACHT kopen? Bied vanaf 50!Willem van Leusden - HUIZEN AAN EEN GRACHT kopen? Bied vanaf 50!Willem van Leusden - HUIZEN AAN EEN GRACHT kopen? Bied vanaf 50!Willem van Leusden - HUIZEN AAN EEN GRACHT kopen? Bied vanaf 50!
  • Willem van Leusden (1886-1974)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen28 cm x 23 cm (h x b)
Passe-partout44.5 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Grachtgezicht uit de eerste helft van de vorige eeuw van Willem van Leusden. Potlood gesigneerd r.o. en l.o. de oplage en Gedrukt door den Etser. De ets is in goede conditie met enkele lichte verkleuringehn in de marges en zeer gering papapierverlies ,ook in de marge.

Enkele lichte verkleuringen in de marge  als gevolg van eerdere inlijstingen. Minimaal scheurtje in de marge r.o.

Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-09-2022 om 10:33
Eindtijd:01-10-2022 om 11:12
roman_derijk
01 okt. / 11:03
€ 50