Willy Sluiter - Olieverf op board, Portret van een jongetje - Ingelijst - Verkocht

Willy Sluiter - Olieverf op board, Portret van een jongetje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Willy Sluiter - Olieverf op board, Portret van een jongetje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Willy Sluiter - Olieverf op board, Portret van een jongetje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Willy Sluiter - Olieverf op board, Portret van een jongetje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Willy Sluiter - Olieverf op board, Portret van een jongetje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Willy Sluiter - Olieverf op board, Portret van een jongetje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Willy Sluiter - Olieverf op board, Portret van een jongetje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Willy Sluiter - Olieverf op board, Portret van een jongetje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Willy Sluiter - Olieverf op board, Portret van een jongetje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
  • Willy Sluiter (1873-1949)
DragerBoard
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 25.5 cm (h x b)
Lijst47 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een mooi portret van een jongetje, vervaardigd in olieverf. Handgesigneerd 'W. Sluiter' linksonder.

ConditieRedelijk

Het werk is opzich in goede staat, maar heeft een aantal opvallende plekjes schade. In de linker boven- en Ook heeft er waarschijnlijk iets tegen het board aan gestaan, wat voor vervormingen heeft gezorgd (vooral rechts).

Dit item is verkocht voor 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-09-2022 om 16:15
Eindtijd:09-10-2022 om 21:08
Biedingen (6)
jkuyl
09 okt. / 21:03
€ 110
rozenblad
09 okt. / 21:03
€ 100
jkuyl
02 okt. / 11:32
€ 90
SimonDanser
01 okt. / 11:44
€ 80
Restaurateur
01 okt. / 11:44
€ 70
SimonDanser
25 sep. / 14:42
€ 60