Willy Sluiter - Vetter& Co Ztuthpen

Willy Sluiter - Vetter& Co Ztuthpen kopen? Bied vanaf 350!
Willy Sluiter - Vetter& Co Ztuthpen kopen? Bied vanaf 350!Willy Sluiter - Vetter& Co Ztuthpen kopen? Bied vanaf 350!Willy Sluiter - Vetter& Co Ztuthpen kopen? Bied vanaf 350!Willy Sluiter - Vetter& Co Ztuthpen kopen? Bied vanaf 350!Willy Sluiter - Vetter& Co Ztuthpen kopen? Bied vanaf 350!Willy Sluiter - Vetter& Co Ztuthpen kopen? Bied vanaf 350!
  • Willy Sluiter (1873-1949)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Pen (Inkt)
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een mooi werk van Willy Sluiter
Ziet heel mooi uit Boven in hoeken klein kreukje
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Halfweg, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25