*Litho van een gehangene en 2 staande figuren door de Rotterdamse kunstenaar Wim Motz.
* Dit werk komt uit nalatenschap van de kunstenaar.
*Motz was een sociaal bewogen kunstenaar in zijn figuratieve werk vaak te zien. Daarnaast ook bekend om zijn vele abstracte werken in allerhande technieken uitgevoerd.
*R.o. gesigneerd in potlood met: Motz
Goed
Wat lichte vouwtjes vnl. in de buitenste witrand buiten het beeld. Goed ingeljst met passe-partout is hier zeer weinig tot niets meer van te zien.
Tot 5 kg.
€ 10,00