Wim Motz - de gehangene (met een 3e figuur erbij afgebeeld)

Wim Motz - de gehangene (met een 3e figuur erbij afgebeeld) kopen? Bied vanaf 35!
Wim Motz - de gehangene (met een 3e figuur erbij afgebeeld) kopen? Bied vanaf 35!Wim Motz - de gehangene (met een 3e figuur erbij afgebeeld) kopen? Bied vanaf 35!Wim Motz - de gehangene (met een 3e figuur erbij afgebeeld) kopen? Bied vanaf 35!Wim Motz - de gehangene (met een 3e figuur erbij afgebeeld) kopen? Bied vanaf 35!Wim Motz - de gehangene (met een 3e figuur erbij afgebeeld) kopen? Bied vanaf 35!Wim Motz - de gehangene (met een 3e figuur erbij afgebeeld) kopen? Bied vanaf 35!
  • Wim Motz (1900-1977)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54.5 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
*Litho van een gehangene en 2 staande figuren door de Rotterdamse kunstenaar Wim Motz.

* Dit werk komt uit nalatenschap van de kunstenaar.

*Motz was een sociaal bewogen kunstenaar in zijn figuratieve werk vaak te zien. Daarnaast ook bekend om zijn vele abstracte werken in allerhande technieken uitgevoerd.

*R.o. gesigneerd in potlood met: Motz

Wat lichte vouwtjes vnl. in de buitenste witrand buiten het beeld. Goed ingeljst met passe-partout is hier zeer weinig tot niets meer van te zien.

Wim Motz (1900-1977)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

718 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
37.5 cm
54.5 cm
Starttijd:13-03-2022 om 11:29
Eindtijd:26-03-2022 om 20:00
Openingsbod € 35
ObjectlocatieUtrecht, Nederland