Wim Motz - Grote 1959 monochrome litho - abstracte compositie - E.A. exemplaar gesigneerd - Verkocht

Wim Motz - Grote 1959 monochrome litho - abstracte compositie - E.A. exemplaar gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Wim Motz - Grote 1959 monochrome litho - abstracte compositie - E.A. exemplaar gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Wim Motz - Grote 1959 monochrome litho - abstracte compositie - E.A. exemplaar gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Wim Motz - Grote 1959 monochrome litho - abstracte compositie - E.A. exemplaar gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Wim Motz - Grote 1959 monochrome litho - abstracte compositie - E.A. exemplaar gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Wim Motz - Grote 1959 monochrome litho - abstracte compositie - E.A. exemplaar gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Wim Motz - Grote 1959 monochrome litho - abstracte compositie - E.A. exemplaar gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
  • Wim Motz (1900-1977)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1959
TechniekLitho
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A.
  • Wim Motz (1900-1977) legde tijdens zijn leven een enorme productiviteit aan de dag. Zijn werkdrift leidde hem van het impressionisme naar het expressionisme, van pure abstractie weer terug naar de herkenbare werkelijkheid. Zijn opstandige aard laat zich verraden in zijn werkwijze. Wim Motz, naast schilder ook graficus, zette zijn onderwerpen vol dynamiek en hartstocht op het doek en papier.

"Als ik schilder ben ik gelukkig."
verkeert in goede conditie - losbladig
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00