Wim Zwiers - "BRETAGNE II" / ZW-W HOUTSNEDE MET RELIËF / 50x65cm / SIG / 1961 - Verkocht

Wim Zwiers - "BRETAGNE II" / ZW-W HOUTSNEDE MET RELIËF / 50x65cm / SIG / 1961 kopen? Bied vanaf 35!
Wim Zwiers - "BRETAGNE II" / ZW-W HOUTSNEDE MET RELIËF / 50x65cm / SIG / 1961 kopen? Bied vanaf 35!Wim Zwiers - "BRETAGNE II" / ZW-W HOUTSNEDE MET RELIËF / 50x65cm / SIG / 1961 kopen? Bied vanaf 35!Wim Zwiers - "BRETAGNE II" / ZW-W HOUTSNEDE MET RELIËF / 50x65cm / SIG / 1961 kopen? Bied vanaf 35!Wim Zwiers - "BRETAGNE II" / ZW-W HOUTSNEDE MET RELIËF / 50x65cm / SIG / 1961 kopen? Bied vanaf 35!
  • Wim Zwiers (1922)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1961
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Wim Zwiers (°1922).
Titel: "Bretagne II".
Zwart-wit houtsnede met reliëfdruk.
Gesigneerd met potlood.
1961.
Proper blad.
Blad: 50x65cm.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België/Nederland: 9.50 euro. (Nederlandse klanten: identieke kostprijs als verzending binnen België).

Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-02-2020 om 12:35
Eindtijd:08-03-2020 om 20:49
Alyfrank
28 feb. / 21:55
€ 35