| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 90 x 37.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Hardboard |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 56 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 40 x 29 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Japans Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 48 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 64 x 55.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 117 x 137 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 100 x 77 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 49 x 31 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 55 x 23 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 66 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 33 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Japans Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 70 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 80 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Droge Naald |
| Afmetingen | 56.5 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 88 x 88 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 88 x 88 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 50 x 10 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 100 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 55 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 109 x 149 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 32 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 22 x 27.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Glas |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 150 x 200 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 83 x 104 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 89 x 111 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 56 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 47 x 39 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 41 x 31 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 52 x 72 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 42 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 103 x 97 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 40 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 43 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 70 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 52 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 62.5 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 25 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Droge Naald |
| Afmetingen | 29 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 38 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Terragravure |
| Afmetingen | 87 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Textiel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 71.5 x 101.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 31 x 23 cm (h x b) |
| Techniek | Monotype |
| Afmetingen | 51 x 499 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Kunststof |
| Techniek | Mozaiek |
| Afmetingen | 42 x 83 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Monotype |
| Afmetingen | 71 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |