5. Catharina Goeting

Catharina Goeting (1912-1987)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Catharina GOETING - Stultiëns (Den Haag 1912 - Den Haag 1987)

Catharina Goeting - Poemes de Jeanette Besancon Flot kopen? Bied vanaf 750!

Catharina Goeting - Poemes de Jeanette Besancon Flot

Geplaatst doorKunstmakelaar

Eindtijd01-08-2021 om 21:21

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst