5. Gijsbertus Bernardus Olislagers

Gijsbertus Bernardus Olislagers (1894-1969)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Gijsbertus Bernardus OLISLAGERS (Oosterhout 1894 - Breda 1969)

Gijsbertus Bernardus Olislagers - B8414 - Font Romeu Zuid Frankrijk kopen? Bied vanaf 250!

Gijsbertus Bernardus Olislagers - B8414 - Font Romeu Zuid Frankrijk

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd05-06-2021 om 19:36

Afmetingen48 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst