5. Heppe de Moor

Heppe de Moor (1938-1992)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Heppe de MOOR (Den Haag 1938 - Bussum 1992)

Beeldhouwer, Schilder, Tekenaar Leerling van Co Westerik

Heppe de Moor - Potloodtekening, Bewegend hoofd kopen? Bied vanaf 60!

Heppe de Moor - Potloodtekening, Bewegend hoofd

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd01-08-2021 om 19:06

Jaartal1977
TechniekPotlood
Afmetingen28 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout