5. Jan Meine Jansen

Jan Meine Jansen (1908-1994)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Jan MEINE JANSEN (Meppel 1908 - Driebergen 1994)

Jan Meine Jansen - Twee etsen kopen? Bied vanaf 25!

Jan Meine Jansen - Twee etsen

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 19:03

TechniekEts
Afmetingen22.6 cm x 34.1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst