5. Nic Blans (sr.)

Nic Blans (sr.) (1917-1996)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Nic Blans sr. 1917 - 1996

Nic Blans (sr.) - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 100!

Nic Blans (sr.) - Zonder titel.

Geplaatst doorART_PRINCE

Eindtijd19-06-2021 om 20:57

Jaartal1967
TechniekAcryl
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst