5. Peter Blokhuis

Peter Blokhuis (1938)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Peter BLOKHUIS (Amersfoort 1938)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Peter Blokhuis - Uitzending Al Jazeera kopen? Bied vanaf 995!

Peter Blokhuis - Uitzending Al Jazeera

Geplaatst doorRothko1

Eindtijd24-05-2021 om 19:33

Jaartal2007
Afmetingen74 cm x 93.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Blokhuis - Café in Molenbeek, Brussel kopen? Bied vanaf 300!

Peter Blokhuis - Café in Molenbeek, Brussel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRothko1

Eindtijd14-06-2021 om 22:15

Jaartal2016
TechniekCollage
Afmetingen48 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst