5. Theo Dobbelman

Theo Dobbelman (1906-1984)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Theo DOBBELMAN (Nijmegen 1906 - Montalivet-les-Bains 1984)

Theo Dobbelman stond bekend als keramist, beeldhouwer en aquarellist. Hij was onder andere oprichter en leider van de experimentele afdeling van De Porceleyne Fles en doceerde aan verschillende Kunstacademies. In de jaren ’60 produceert hij verschillende keramieken en plastieken. Deze krijgen een gesloten, afgerond gestalte. De basisvormen die hij gebruikt, lijken uit de natuur te zijn ontstaan. In de jaren die volgen houdt hij zich bezig met monumentale keramiek.

Theo Dobbelman - 'Les Amies' kopen? Bied vanaf 45!

Theo Dobbelman - 'Les Amies'

Geplaatst doorKokauvin

Eindtijd18-04-2021 om 22:48

Jaartal1976
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen35.5 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst