14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenlitho uit 1947 door John Raedecker
Voorstelling van een edelhert
Losbladig, beeldmaat 48x36, bladmaat 63x48
Gemonogrammeerd r.o. in de druk 'JR'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Wordt in koker verzonden
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 22-3-2017 om 8:08 |
Eindtijd | 29-3-2017 om 20:08 |