Anton Rooskens - Ingelijste zeefdruk: Printemps - 1972 - Verkocht

Anton Rooskens - Ingelijste zeefdruk: Printemps - 1972 kopen? Bied vanaf 199!
Anton Rooskens - Ingelijste zeefdruk: Printemps - 1972 kopen? Bied vanaf 199!Anton Rooskens - Ingelijste zeefdruk: Printemps - 1972 kopen? Bied vanaf 199!Anton Rooskens - Ingelijste zeefdruk: Printemps - 1972 kopen? Bied vanaf 199!Anton Rooskens - Ingelijste zeefdruk: Printemps - 1972 kopen? Bied vanaf 199!Anton Rooskens - Ingelijste zeefdruk: Printemps - 1972 kopen? Bied vanaf 199!Anton Rooskens - Ingelijste zeefdruk: Printemps - 1972 kopen? Bied vanaf 199!
  • Anton Rooskens (1906-1976)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
Lijst78 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi ingelijste zeefdruk van Anton Rooskens, Cobra-lid van het eerste uur. Afmetingen Incl lijst: H78 x b58cm. Afmetingen voorstelling: H65 x b50cm. "Pour Gustav Breugelmans".
Genummerd HC III , getiteld "Printemps" en gesigneerd en gedateerd in potlood Rooskens '72. Met stempel van Galerie Krikhaar in het blad.
De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Lijst: Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.

Verzending:
Het werk kan  worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling,  is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook met een koerier worden verzonden. Het werk kan ook worden verzonden met Postnl.

In goede staat. Er zitten wat kleine "oneffenheden" in de voorstelling(zie laatste 2 foto's)

Dit item is verkocht voor 228,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-08-2020 om 14:51
Eindtijd:07-09-2020 om 19:21
deveek
02 sep. / 15:03
€ 199