Anton Rooskens - Vogels - Verkocht

Anton Rooskens - Vogels kopen? Bied vanaf 185!
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Rooskens - Vogels kopen? Bied vanaf 185!Anton Rooskens - Vogels kopen? Bied vanaf 185!Anton Rooskens - Vogels kopen? Bied vanaf 185!Anton Rooskens - Vogels kopen? Bied vanaf 185!Anton Rooskens - Vogels kopen? Bied vanaf 185!Anton Rooskens - Vogels kopen? Bied vanaf 185!
  • Anton Rooskens (1906-1976)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1973
Techniek Litho
Stijl Abstract
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 67 x 46.5 cm (h x b)
Incl. lijst 91.5 x 71.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 26/100
Mooi ingelijste litho van Anton Rooskens

Afm.ca. 715 x 915 mm (bxh)

Litho is mooi helder van kleur en een echte eye-catcher

Oplage 26/100
Mooi ingelijst en in prima staat. In boven hoek minimaal kreukje.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50