Armando - ARMANDO. - Das Fenster-II - Glicee op katoenpapier. 2015 Handgesign. Oplage 30

ARMANDO. - Das Fenster-II - Glicee op katoenpapier. 2015 Handgesign. Oplage 30 kopen? Bied vanaf 149!
ARMANDO. - Das Fenster-II - Glicee op katoenpapier. 2015 Handgesign. Oplage 30 kopen? Bied vanaf 149!ARMANDO. - Das Fenster-II - Glicee op katoenpapier. 2015 Handgesign. Oplage 30 kopen? Bied vanaf 149!ARMANDO. - Das Fenster-II - Glicee op katoenpapier. 2015 Handgesign. Oplage 30 kopen? Bied vanaf 149!
  • Armando (1929-2018)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

ALLEEN VANDAAG!! VAN  € 179,- VOOR  € 149,-

Armando

Titel: Das Fenster.

Materiaal: Glicee op handgeschept katoenpapier.

Afmetingen Blad: 53 x 61 cm.

Afmetingen Beeld: 41 x 50 cm.

Signatuur: r.o. Handgesigneerd met potlood.

Oplagenummer: 26/30.

Jaar: 2015.

Conditie: In nieuwstaat.

Verzending: Door Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL). Naar België € 20,-